trešdiena, 2014. gada 5. marts

Sejas kosmētika jaunajām māmiņām

Lai gan aiz loga vēl nezaļo lapas, manuprāt, pavasaris ir atnācis. Kādēļ es tā domāju? Vienkārši jūtu - daba mostas. Un kad gan vēl, ja ne tagad uzrakstīt Jums par vienu ļoti būtisku jautājumu - kosmētiku, KAS DER JAUNAJĀM MĀMIŅĀM. 
Šeit uzreiz jāķeras pie pāris variantiem, kas noderēs. Jaunās māmiņas daudz laika pavada mājās kopā ar mazuli, bieži vien telpās ir sauss gaiss, plus papildus mazulis arī izsūc no Jums savu devu mitruma. Uz to visu reaģē arī āda, tā bieži vien kļūst sausa, trauksmaina, mēdz parādīties pūtītes, jo hormoni nestāv mierā.. Tās ir tikai pāris lielākās problēmas ar ko sastopas māmiņas, kas zīda mazuli.
Centīšos dalīties savā pieredzē, kā tikt gala, manā gadījumā, galvenokārt, ar sausu ādu un pumpiņām, kas šad tad negaidot pārsteidz.
Ikdienā pats galvenais ir rūpīgi attīrīt ādu, es dotajā brīdī izmantoju SOFT Derm sērijas attīrošo gēlu. Tā kā tas nesatur alkoholu, āda netiek sausināta, attīrošie komponenti gēla sastāvā, kas papildināti ar žožoba esteri, (intensīvs ādas mitrinātājs) viegli attīra ādu gan no putekļiem, ko uzņemam pastaigas laikā, gan no tauku slānīša, kas mēdz aizsprostot poras. Gēlam ir viegla patīkama smarža, kas piemīt visiem šīs sērijas produktiem. Esot kopā ar mazuli, arī mūsu kosmētikas smaržai jābūt vieglai, tādai, kas nekairinās mazuļa ožu, jo viņam visa šī pasaule sagādā tik daudz jaunumu, kas jāizjūt un jāizbauda, neradīsim vēl papildus kairinātājus.
Kad āda ir rūpīgi attīrīta, ķeramies klāt mitrināšanai. Izmantoju toniku no ESSENTIELLE bāzes līnijas, vienkārša mitrināšana, kas sniedz svaigu un patīkamu sajūtu. No sastāva varu pieminēt hidrolizētus augu proteīnus, kas ir dabiskas izcelsmes un alantoīnu, īpaši labs ādas mīkstinātājs. Vēl papildus tam visam, šis toniks ir ar izsmidzināmo uzgali, varam dienas laikā izmantot papildus ādas mitrināšanai, kas jūtama sausuma sajūta.
Toniks ir, tagad par būtiskāko - krēms. 
Ikdienā lietoju divus variantus - vieglu, mitrinošu fluīdu un bagātīgāku krēmu, kas paredzēts naktij. Abus šos variantus dažkārt kombinēju kopā, tā pat arī nakts krēmu mēdzu uzklāt dienas laikā, jo sastāvs nav no tiem, kas varētu kairināt ādu, piemēram, saskarsmē ar dienas gaismu. :) Tātad nedaudz par sastāviem un pozitīvajām īpašībām. Pamatā šiem līdzekļiem ir nevis parasts ūdens, bet gan termālais ūdens, kas garantē daudz lielāko mitrinošo efektu. Klāt tam visam ir arī kapera ekstrakts, jūras aļģu ekstrakts, alantoīns un aloe vera koncentrāts. Visi šie komponenti nodrošina intensīvu ādas mitrināšanu, palīdz ādai atjaunoties, mīkstina to un nomierina apsārtuma, kairinājumu gadījumā. Tā kā tekstūras šiem līdzekļiem ir ļoti vieglas, tas nodrošina arī ļoti labu uzsūkšanos.Lai Jums patiešām jaukas un izdevušās dienas kopā ar saviem mazuļiem!
Domājot par viņiem, neaizmirstiet arī par sevi! :)

2 komentāri: