otrdiena, 2015. gada 28. aprīlis

Saules stari pavasarī

Vasara un pavasaris ir tas laiks, kad mēs pavadām vairāk laika ārpus telpām un mūsu āda ir jāpasargā no saules staru iedarbības, priekšlaicīgas novecošanās un veselības problēmās, piemēram, ādas vēža. Tādēļ arī ikdienā, pat neatrodoties pludmalē, būtu jāpiedomā par saules aizsargkrēmiem, īpaši tas aktualizējams pirmās pavasara saules parādīšanās brīžos. Ādas pakļaušana UV stariem, ir pirmais un svarīgākais iemesls, kas liek mūsu ādai novecot!
Saules kosmētika

Lai izvēlētos pareizo saules aizsardzību, jums vajadzētu apsvērt dažus pamata faktorus, piemēram, saules iedarbību un jūsu ādas tipu.
ATACHE kosmētikas radītāji ir padomājuši par mums visiem gan tiem, kam ir izteikti sausa āda, gan taukaina, gan āda ar tendenci uz pigmentāciju.

Atcerieties, ka vienmēr saulē jutīgas zonas ir sejas un kakla daļa, galvas matainajā daļa, ausis, kakls, plecu daļa un kāju pirksti. 
Ja jūs vēlaties saņemt ilgstošu iedegumu, tad neaizmirstiet mitrināt ādu arī pēc saules peldēm. Ādas mitrināšana nomierina, mīkstina un mazina dedzināšanas sajūtu un apsārtumu.
Atache Cosmetic Sun Premium

2 komentāri: