trešdiena, 2013. gada 21. augusts

Anti-age

Šis salikums mūsdienas parādās ļoti bieži. Tēma kādam vienkārša, kādam dos jaunas ierosmes un atklāsmes tumšajiem vakariem, kādam palīdzēs izprast, kas slēpjas zem ANTI-AGE bubuļa.

Kas ir Anti-age?

Anti-age ir viens no estētiskās medicīnas virzieniem, kas ļoti strauji attīstās. Tas ir tādēļ, ka skaistumkopšanas tirgus veido pieprasījumu un pēdējos gados cilvēki arvien vairāk uzmanības pievērš savai ārienei. Ja ir pieprasījums, būs arī piedāvājums - kosmetoloģijas procedūras, kas apvienotas ar aparāttehnoloģijām, injekcijām.. Tomēr Anti-age idejas pamatā ir ideja - atrast medicīnas līdzekļus novecošanas profilaksei, palīdzot ādai atgūt otro jaunību. Vai tas ir reāli, par to tālāk.

Ko var un nevar paveikt skaistumkopšanas speciālists, kas savā darbībā uzsver Anti-age virzienu?

Jāsāk ar to, ko nevar, lai gan arī tas šodien ir apstrīdams jēdziens, jo straujā estētiskās medicīnas virziena attīstība ar katru brīdi grauj vārda NEVAR galveno nozīmi. Skaistumkopšanas speciālisti nevar mainīt klienta ģenētisko vecumu, t.i. nevar samazināt bioloģiskās novecošanās sekas, nevar pasargāt klientu no stresa, kas ļoti ietekmē ādas novecošanas procesu un nevar pilnībā atbrīvot klientu no rētām.
Ir lietas, ko skaistumkopšanas speciālists VAR un dara:
 • uzlabo ādas stāvokli un kvalitāti,
 • novilcina ādas novecošanās procesus,
 • uzlabo ādas kopējo izskatu, sejas turgoru,
 • samazina stresa ietekmi, kas atspoguļojas sejas āda,
 • samazināt vizuālās novecošanās pazīmes (piemēram, grumbiņas).

Kad ir tas laiks, kad jāsāk domāt par Anti-age procedūrām?

Katram, protams, mums tas ir individuāli, ko nosaka hormonālais fons, dzīves veids, ēšanas stils (piemēram, diētas), solārijs un sauļošanās biežums, iedzimtība, psiholoģiskais fons, attieksme pašam pret sevi. Tomēr sabiedrībā valda viedoklis par 25 gadu slieksni, laiks, kad palēninās kolagēna un elastīna izstrādes procesi ādā un parādās pirmās novecošanās pazīmes - grumbiņas. Kad šie negaidītie viesi ir klāt, ieteikums - apmeklēt profesionālu kosmetologu, jo, problēmai sākoties, ar to ir daudz vienkāršāk tikt galā.

Padomi, kas palīdzēs tikt galā ar ādas novecošanos!

 1. Biežāk smaidi un priecājies par dzīvi!
 2. Vienmēr domā par to, ko ēd, cik un kad.
 3. Svaigs gaiss ir nepieciešams ne tikai ādai, bet visam organismam kopumā.
 4. Centies daudz kustēties, jo normāla asinsrite novērš audu badošanos, kā rezultātā var iegūt pelēcīgu ādas krāsu.
 5. Alkohols, cigaretes u.c. kaitīgās vielas ietekmē ādas kvalitāti. Ja negribi pārtraukt to lietošanu, centies ierobežot!
 6. Centies neapmeklēt solāriju, jo tieši iedegums solārijā ir ādas aizsargreakcija, kā rezultātā pasliktinās ādas kvalitāte, parādās grumbiņas, āda kļūst biezāka un vairāk pakļauta infekcijas slimībām.
 7. Apmeklē kvalitatīvus un profesionālus sejas kopšanas speciālistus, kas strādā ar augstvērtīgu kosmētiku!

4 komentāri:

 1. Arī dabīgā saule ir tik pat kaitīga kā solārijs?

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Saistībā ar ādas novecošanas jautājumu, jā - saule staru iedarbība uz sejas ādu ir tikpat kaitīga.

   Dzēst
 2. Kā var uzlaboties sejas ovāls? Cik ilgi šāds krems ir jālieto?

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Āda kļūst stingrāka, tvirtāka, līdz ar to arī sejas ovālas, sejas aprises iegūst stingrāku formu. Pirmie rezultāti redzami jau pēc 2 nedēļu lietošanas.

   Dzēst