piektdiena, 2015. gada 19. jūnijs

Apmācības ar inovatīvām aktualitātēm ķermeņa kopšanā

15. jūnijs mums pagāja kopā ar spāņu kolēģiem. Intensīvos apmācību kursos apguvām gan pārdošanas mākslas noslēpumus, gan kinezio teipu izmantojumu celulīta un atoniskas ādas ārstēšanā.

Ja pirmā daļa bija vairāk teorētiska un mums katram bija iespēja pārdomāt, kā labāk un precīzāk piedāvāt kosmētikas līdzekļus saviem klientiem, tad otrajā daļā praktiski iepazināmies ar ideāla Silueta atgūšanu koncepciju, kas apvieno ATACHE ķermeņa kopšanas procedūras un kinezio teipu metodiku.
Apvienojot ekskluzīvas aktīvās sastāvdaļas un jaunākos zinātnes pētījumus, pretcelulīta ārstēšanas procedūra CELLU-ATTACK sinerģijā ar BODY LIFT procedūru, ir paredzētas, lai risinātu komplicētu celulīta un ādas atslābuma (atoniska āda) problēmas.
Anti-celulīta procedūrā sinerģijā darbojas ļoti aktīvas sastāvdaļas – jodotrāts, L-karnitīns, kofeīns, efejas (Hedera helix) un ruskusa sakņu (Ruscus acuelatus) ekstrakts – spēcīgs ierocis cīņai ar celulītu.
  • tiek stimulēts lipīdu sadalīšanās process, samazinās lipīdu uzkrāšanās adipocītos,
  • samazinās taukaudu apjomi,
  • āda tiek intensīvi mitrināta un tonizēta,
  • uzlabojas ādas izskats celulīta skartajās zonās,
  • āda kļūst prefekti gluda un mirdzoša.

Liftinga procedūra ķermenim satur šādas aktīvās sastāvdaļas: 
  1. papaijas augļu ekstrakts: mehāniskais un enzīmais pīlings, kas noloba atmirušās šūnas, palīdz ādai saglabāt dabīgo PH līmeni, piemīt keratolītiskas (novērš ādas nepilnības, šķīdina pārragojošos ādas slāni) īpašības; 
  2. ziepjkoka (Quillaja Saponaria) ekstrakts: – piemīt mitrinošas un ādas aizsargfunkciju aktivizējošas īpašības, dod ādai gludumu un elastību, uzlabo tekstūru; 
  3. Āfrikas kigēlijas (desukoka) ekstrakts: piemīt ļoti efektīvas ādu atjaunojošas un  liftinga īpašības; 
  4. Arabicca kafijas pupiņu eļļa: ādu atjaunojoša eļļa, kas aizkavē novecošanās procesus, atjaunojot tās elasticitāti un tvirtumu; 
  5. jojobas eļļa (Simmondsia Chinensis): eļļa, kam piemīt ādu mīkstinošas īpašības, padara to gludu un maigu.

Šīs procedūras, apvienojot ar fizioterapijas metodi – KINEZIO TEIPOŠANU (neiromuskulārā spriegošana), dod visefektīvākos rezultātus ķermeņa kosmētiskajā ārstēšanā. Kinezio teipu galvenā funkcija ir nevis mehāniskā fiksēšana (klasiskie sporta teipi), bet asins un limfas cirkulēšanas stimulācija, ko rada īpaša viļņveida tekstūra, kas ļauj ādai vienmērīgi kustēties un iedarbība tiek vērsta uz visiem ādas struktūru veidojošiem līmeņiem un elastīgums, kas pielīdzināms cilvēka ķermeņa struktūrai. Medicīnā šī metodika tiek izmantota hematomu likvidēšanai.

Rezultātā samazinās apjoms, uzlabojas ādas elastība, paātrinās tauku dedzināšanas process un tiek izvadīts liekais šķidrums.
Apvienojumā ar ATACHE procedūrām tie izmantotas divas teipu uzlikšanas metodikas: drenāžas teipi un nostiprinošie teipi (ķermeņa ādas liftings).
Zonas, kurās drīkst izmantot drenāžas teipus: vēdera priekšdaļa, gurni, augšdelmi. 
Nostiprinošie teipi tiek izmantoti pamatā divās zonās: augšstilbi, sēžas muskuļi, retu reizi vēdera zonā.
Galvenais, kas tiek akcentēts – katrs profesionālis, kas strādā ATACHE procedūrām ir zinošs un kompetents, tādēļ ikvienam klientam tiek piemērota individuāla programma.
Dotajā brīdī šī procedūra pieejama skaistumkopšanas salonā Verdi. Ceram uz sadarbību ar kosmētiķiem un ķermeņa kopšanas speciālistiem arī citās Latvijas pilsētās.

Vēlamies pateikt paldies burvīgajām dāmām, kas apmeklēja mūsu semināru. Lai izdevusies un krāšņa Jums šī vasara! Piedāvāsim saviem klientiem pašu jaunāko un efektīvāko koncepciju ideāla Silueta atgūšanai.

Ir iespēja pierakstīties uz individuālām apmācībām, iepriekš vienojoties un saskaņojot apmācību laikus.


2 komentāri: