pirmdiena, 2015. gada 22. jūnijs

Jaunākās paaudzes saules aizsargkrēmi

Saule mums ir vajadzīga, tā ir dzīves essence, bet kā jau katra būtiska dzīves sastāvdaļa, to vajag kontrolēt. Atmosfēra filtrē radiāciju, bet mums atliek cīnīties ar:

*redzamo starojumu (gaismu),
*infrasarkanajiem stariem (siltumu),
*ultravioleto starojumu (UVA un UVB stari).

Lai padarītu Jūsu  vasaru vēl skaistāku, ATACHE Laboratories ir izstrādājuši jauno saules kosmētikas līniju Be Sun, kas garantē pilnīgu aizsardzību gan ikdienā, esot aktīvā kustībā, gan mierīgi baudot vasaras sauli karstās pludmales smiltīs.
Be Sun kosmētikas līnijas produkti satur jaunās paaudzes fotoaizsardzību (FILM SYSTEM tehnoloģija)- plēvīti veidojošu aizsargslāni, kas aiztur saules starus no ārpuses, pasargājot ādu no uzkaršanas, un sekmē aktīvo sastāvdaļu iekļūšanu un darbību dziļākajos ādas slāņos. Tajā pašā brīdī garantējam - ādas poras netiek nobloķētas, tās brīvi elpo. Inovācija, kas Eiropā pieejama tikai šīs saules kosmētikas līnijas produktiem ir rodama medicīnā.
Galvenās aktīvās sastāvdaļas:

 • Sarkano (Corallina) aļģu ekstrakts - darbojas kā fotoprotektors pret UV/IS stariem. Aizsargā šūnu membrānas, keranocītus, Langerhansa šūnas (imūnā sistēma) un DNS no nelabvēlīgas saules staru iedarbības.
 • Brūnaļģes (Alaria Esculenta) ekstrakts - palīdz atgūt šūnu enerģijas potenciālu, ļaujot labāk darboties aizsargsistēmai. Iedarbojas nomācoši uz progerīnu (novecošanu veicinošs proteīns), sniedz ādai mitrumu, mirdzumu un tonizāciju.
 • Antileukine 6 - (laminārijas aļģu ekstrakts) - piemīt mitrinoša un pretgrumbu iedarbība. Darbojas pret brīvajiem radikāļiem, aizsargā kolagēna šķiedras, iedarbojas pret novecošanu veicinošiem enzīmiem. Samazina iekaisuma procesus ādā pēc saules staru iedarbības.
 • E vitamīns - spēcīgs, aktīvs antioksidants. Piemīt pretgrumbu iedarbība.
Kopumā šajā sērijā ir iekļauti 6 kosmētikas līdzekļi, trīs saules krēmi sejas aizsardzībai, divi ķermenim un viens, kas lietojams gan sejai, gan ķermenim:

1. SPF 15 Emulsija ar mirdzumu ķermenim 200 ml
Atrodoties saulē, pasargā ķermeņa ādu no saules kaitīgās iedarbības, nodrošinot iedegumu. Mikrodaļiņām iedarbojoties uz ādu, ādai tiek piešķirts mirdzošs izskats. Tā sastāvs ir bagātināts ar jaunu, no aļģēm iegūtu aktīvo UVB staru filtrējošu vielu, kas samazina termisku stresu un novērš saules starojuma radīto kaitējumu šūnām. Ādas aizsargfunkciju uzlabo arī aktīvo vielu kombinācija, kuras iedarbībā āda kļūst daudz elastīgāka un gludāka. E vitamīns nodrošina papildu aizsardzību pret brīvajiem radikāļiem. 
2. SPF 30 Emulsija ķermenim un sejai 200 ml
Augstas iedarbības saules aizsargemulsija, kas nodrošina sejas un ķermeņa ādas vispārēju aizsardzību pret UVA, UVB un infrasarkano starojumu. Šajos jaunas paaudzes saules aizsarglīdzekļos ir izmantota FILM SYSTEM tehnoloģija, plēvītes veidošanās pastiprinātājs, kas saskarē ar ādu rada elpojošu, fizisku barjeru, uzlabojot saules starus filtrējošo vielu darbību un ādas mitrināšanu. Corallina ekstrakts darbojas kā spēcīgs siltuma vairogs un UV staru filtrs, nodrošinot intensīvu ādas šūnu aizsardzību pret ultravioleto un infrasarkano starojumu un aizkavējot priekšlaicīgu ādas novecošanos. No aļģēm iegūtā jaunā aktīvā viela atsvaidzina ādu un uzlabo ādas komfortu, ko izraisa spēcīgs saules starojums. Arī fosfatidilholīna lielais daudzums ļauj atjaunot saules iedarbībā mazināto aizsargfunkciju, tādējādi nodrošināt labāku mitrināšanu. E vitamīns sniedz ādai papildu aizsardzību pret brīvajiem radikāļiem

3. SPF 50 Sausā eļļa ķermenim 150 ml
Alkoholu nesaturoša, augstas iedarbības sausā eļļa ar caurspīdīgu tekstūru, kas pasargā ādu no saules kaitīgās iedarbības, izveidojot neredzamu aizsargbarjeru pret UVB, UVA un infrasarkano starojumu. Tā sastāvā ir spēcīga, no aļģēm iegūta aktīvā viela, kas nodrošina aizsardzību pret sauli, samazinot termisko stresu, fotooksidējošo stresu un starojuma radīto kaitējumu. Aizkavē ādas novecošanos un uzlabo vielmaiņu. Aktīvo vielu kombinācija stiprina ādas aizsargfunkciju, nodrošinot labāku mitrināšanu un ādas gludumu. 4. SPF 50 Saules krēms sejai ar toni 50 ml
Ļoti augstas iedarbības tonālais saules aizsargkrēms, kas nodrošina sejas ādas aizsardzību pret UVA, UVB un infrasarkano starojumu un novērš priekšlaicīgu novecošanos, kuru veicina atrašanās saulē. Šajos jaunas paaudzes saules aizsarglīdzekļos ir izmantota FILM SYSTEM tehnoloģija, plēves veidošanās pastiprinātājs, kas saskarē ar ādu rada elpojošu fizisku barjeru, uzlabojot krēma sastāvā iekļauto saules starus filtrējošo vielu un aktīvo vielu darbību. Corallina ekstrakts, kas darbojas kā spēcīgs siltuma vairogs, nodrošina intensīvu ādas šūnu aizsardzību pret ultravioletajiem un infrasarkanajiem stariem, aizkavējot priekšlaicīgu ādas novecošanos. Tā sastāvā ir jūras aļģu ekstrakti, kas iedarbojas uz progerīnu – proteīnu, kas sekmē paātrinātu novecošanos –, nodrošinot ādas stingrumu, mirdzumu un mitrināšanu5. SPF 50+ Saules fluīds sejai 50 ml
Augstas iedarbības saules aizsargfluīds sejas ādai, kas nodrošina vispārēju aizsardzību pret UVA, UVB un infrasarkano starojumu, īpaši piemērots gaišam ādas fototipam vai ļoti spēcīgai saules iedarbībai. Šajos jaunas paaudzes saules aizsarglīdzekļos ir izmantota FILM SYSTEM tehnoloģija. Corallina ekstrakts darbojas kā spēcīgs siltuma vairogs un UV staru filtrs, kas nodrošina intensīvu ādas šūnu aizsardzību pret ultravioleto un infrasarkano starojumu. Darbojas kā pretnovecošanās līdzeklis, jo tā sastāvā iekļautais jūras aļģu ekstrakts aizsargā sejas ādu no saules kaitīgās iedarbības. Tas arī iedarbojas uz progerīnu, tādējādi āda iegūst mirdzošāku un jaunāku izskatu.
6. SPF 30 Saules fluīds sejai ar toni 50 ml
Šķidra aizsargemulsija sejai ar zīdainu tekstūru un bez minerāleļļas piedevas nodrošina augstu aizsardzību pret UVA, UVB un infrasarkano starojumu. Uzlabo ādas aizsargfunkciju, aizsargājot pret parastajiem saules staru radītajiem bojājumiem. Emulsijas sastāvā ir Corallina ekstrakts, kas darbojas kā spēcīgs siltuma vairogs un UV starus filtrējoša viela, nodrošinot intensīvu ādas šūnu aizsardzību pret ultravioleto un infrasarkano starojumu un, aizkavējot priekšlaicīgu ādas novecošanos. Saules aizsardzība kļūst efektīvāka, jūras aļģu ekstraktam iedarbojoties uz progerīnu – proteīnu, kas veicina novecošanos –, un tādējādi nodrošinot sejas ādas tvirtumu un mirdzumu un paaugstinot ādas šūnu enerģētisko potenciālu. Šī tonālā saules aizsargemulsija piešķir ādai vieglu iedeguma toni un izlīdzina ādas toni, nodrošinot ādai starojošu izskatu. Tā arī mazina ādas spīdīgumu, uzsūcot liekos ādas taukus. 
Be SUN līnijas kosmētiskie līdzekļi ir: 
 • vieglas tekstūras, 
 • ar pretiedeguma darbību, 
 • aktīvām sastāvdaļām bagāti, 
 • ar patīkamu, vieglu aromātu, kā rezultātā, šos līdzekļus var lietot visa ģimene,
 • ūdensnoturīgi, 
 • bez parabēniem, 
 • hipoalerģiski,
 • nestur alkoholu.
Aizsagāsim savu ādu no saules kaitīgās iedarbības - likums Nr.1, kas jāatceras, baudot saules peldes.
Un šeit varam paskatīties uz to, kā saule redz tieši Tevi! Saules kaitīgā iedarbība uz sejas ādu un iespēja to pasargāt.


2 komentāri: