otrdiena, 2013. gada 2. jūlijs

Les Nouvelles Esthetiques Nr. 3

Kā jau katru mēneši, arī šoreiz priecējam savus cienītājus ar skaistām publikācijām žurnāla Les Nouvelles Esthetiques lappusēs.

Skaistumam ir mūsu imidža reklāma, kas liek pievērst uzmanību pat visskeptiskākajai acij. C Vital sērijas produkti  ar spēcīgajām antioksidantu īpašībām piemēroti lietošanai visa gada garumā. Īpaši izstrādātā C vitamīna forma, kas iekļauta mikroemulsijā, lieliski iesūksies ādā un sniegs acīmredzamus rezultātus jau pēc pirmajām lietošanas reizēm.
Tā pat žurnālā varēsies izlasīt un apskatīt arī to, kā mums gāja izstādē 
Beauty Expo 2013 
Jaunumu sadaļā iepazīstināsim Jūs ar mūsu piedāvāto sauļošanās kosmētiku par kuras klāstu varam nebaidoties apgalvot - Latvijā ekvivalenta nav! Kad saulīte ir cienīgi sagaidīta, varam palasīt par Ultra Lift serumu, kam piemīt ādu izlīdzinošas, mitrinošas un aktioksidantu īpašības. Liftinga serums garantēs Tev lielisku bāzi pirms make-up uzklāšanas.
Kad būsiet pārlapojuši jaunumus, kas saistās ar mums, tad iesakam izlasīt rakstus, kas noderēs gan profesionāļiem, gan zināt gribošiem klientiem:
  • Smalks dabas un zinātnes sasniegumu apvienojums mūsdienās ir pieejams dabiskajā procedūrās, kas ir vienlīdz vērtīgas un efektīvas.
  • Vai kuponu darbība atmaksājas un kā ir ar klientiem, atgriežas?
  • Cilmes šūnas un kosmetoloģija, vai tas vēljoprojām ir aktuāli?
  • Epilācija arvien vairāk iekaro skaistumkopšanas industriju.
  • Jautājums, kas aktuāls ne tikai vasarā, bet visos gada laikos - kā tad labāk rūpēties par jutīgu sejas ādu un kā ir ar hipoalergēnajām kosmētikām?
Tās ir tikai dažas no tēmām, kas mums likās interesantas un iedvesmojošas.
Tiekamies žurnāla lappusēs, tiekamies mūsu birojā, tiekamies Jūsu skaistumkopšanas salonā, tiekamies mūsu organizētajos semināros 8. jūlijā un 22. jūlijā. :)


Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru