trešdiena, 2013. gada 16. janvāris

ATACHE kosmētikas oficiālais izplatītājs Latvijā un Igaunijā SIA Ragne

SIA Ragne
SIA Ragne ir jauna, radoša, kvalitatīva un atsaucīga kosmētikas izplatītājfirma, kas Latvijā piedāvā ATACHE Scientific Cosmetic zīmolu zinošiem un patiesas vērtības cienošiem patērētājiem. Ienākot kosmētikas izplatīšanas pasaulē Latvijā, esam nodefinējuši vērtības, kas ir svarīgas mums: augsta kvalitāte, mērķtiecīga darbība, precizitāte, profesionalitāte, radošums un nepārtraukta attīstība, bet visam pāri kā nezūdoša vērtība – CIVLĒKS.

Augsta kvalitāte – informatīvajiem materiāliem, semināriem, jebkurai darbībai, kas saistās ar ATACHE kosmētikas piedāvājumu patērētājiem.
Mērķtiecīga darbība – visas darbības, kas vērstas uz mūsu uzņēmuma vīzijas īstenošanu gan sadarbībā ar Latvijas kosmētiķiem, gan Baltijas kosmētiķiem.
Precizitāte – ikvienā darbībā, kas saistās ar praktiskiem darbiem un teorētiskiem aspektiem (piemēram, semināru organizēšana, apmācību speciālista darbībā, līgumu sastādīšanā u.c.).
Profesionalitāte – ko nodrošina pilnveidošanās gan praktiskajā, gan teorētiskajā ziņā visos uzņēmuma pārstāvētajos amatos.
Radošums – pieeja kosmētikas piedāvāšanai patērētājiem.
Nepārtraukta attīstība – spēja neapstāties pie sasniegtiem mērķiem, spēja virzīties augšup, vēlme būt labākajiem.
Cilvēks – nezaudēt galveno vērtību, kas padara nozīmīgu ikvienu darbību SIA „Ragne” attīstībā.

Uzņēmuma vīzija –kļūt par vienu no pieprasītākajiem kvalitatīvas, augstvērtīgas zinātniskās kosmētikas piegādātājiem profesionāļiem un prasīgiem klientiem, kuru mērķis ir sasniegt augstvērtīgus rezultātus skaistumkopšanas jomā Baltijas tirgū.

Mūsu misija – nodrošināt ideālus kosmētisko līdzekļus estētiskās kosmetoloģijas pārstāvjiem Latvijā, sasniedzot augstākos rezultativitātes rādītājus kosmētikas izplatīšanas jomā. 


Autors: Elīna Koljučenko

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru