trešdiena, 2013. gada 23. janvāris

Ilze Sudraba: ar ATACHE ir ērti strādāt

Ilze Sudraba par zīmola ATACHE Scientific Cosmetic kosmētiku.

Ilze Sudraba

Lai mums SIA „Ragne”, kā kosmētikas importētājiem būtu iespēja objektīvi izvērtēt kosmētikas iedarbības efektu, darbam ar zīmola ATACHE Scienific Cosmetic kosmētiku esam piesaistījuši valsts pārbaudījumu eksāmenu komisijas locekli Rīgas Kosmētikas skolā un Rīgas Kosmētikas koledžā, vadošo skaistumkopšana un ārstniecības centra „Verdi” kosmētiķi Ilzi Sudrabu, kuras profesionālā darbība ilgst jau vairāk kā 20 gadus. Plašās zināšanas, kas iegūtas apmācībās gan Latvijā, gan ārpus valsts robežām, prasmes un bagātīgā praktiskā pieredze, sniedz iespēju izvērtēt jauno ATACHE kosmētikas piedāvājumu ne tikai profesionāļiem, bet arī prasīgiem klientiem.

„Mani favorīti šajā kosmētikā ir C Vital līnijas līdzekļi, Retinol līnijas kosmētika un Sun Premium – saules līnija.
Saules līnijā reti kurš kosmētikas ražotājs var lepoties ar tik bagātīgu kosmētiku, kas paredzēta ādas aizsardzībai gan no UVA, gan UVB starojuma. Īpaši gribu izcelt saules aizsarglīdzekli taukainai sejas ādai ar aizsargfaktoru SPF 30, kas ir retums, jo parasti aizsaglīdzekļiem piemīt bagātīgas konsistences tekstūra, kas mēdz aizsprostot ādas poras, radot papildu kairinājumu problemātiskai ādai. Pozitīvas emocijas sagātāja arī iespēja novērtēt saules aizsargkrēmu ar SPF 50+ faktoru, kam piemīt viegls tonis. Šis ir lielisks ieguvums bālas, trauslas ādas īpašniecēm, kam apdegumi, esot saulē, rodas ļoti ātri. Šis krēms gan pasargā no apdegumiem, gan samazina ādas novecošanās procesu, pateicoties antioksidantu devai, ko sniedz E vitamīns, kolagēna sintēzi aktivizējošai sastāvdaļai – Āzijas centīlijas ekstraktam un intensīvam mitrinātājam – Aloe Vera.
Aktivizējoties saules iedarbībai, kosmētika, kas nodrošina aizsardzību pret UVA un UVB saules stariem, ir obligāti nepieciešama, lai pasargātu ādu no iespējamās pigmentācijas problēmas.

Līdz šim savā kosmētiķes pieredzē nebiju saskārusies ar, manuprāt, ļoti nepieciešamu kosmētisko līdzekli – saules aizsargkrēms, kas paredzēts ādai ar izteiktu un/vai nelielu pigmentāciju. ATACHE kosmētikas ražotāji par to ir parūpējušies ar saules aizsagrkrēmu SPF 25, kura sastāvā ir iekļauta kojic skābe – dabīga aktīvā sastāvdaļa, kas efektīvi balina pigmentu plankumus.

Nu jau neatņemams manas ikdienas sejas kopšanas līdzeklis ir Retinola kapsulas, kas atdzīvina sejas ādu. Sastāvā esošais tīrais retinols 0,2% aktivizē ādas reģenerēšanas procesu, nenodarot kaitējumu sejas ādai.”